Centrum Medycyny i Rehabilitacji „Villa Medica”

Centrum Medycyny i Rehabilitacji Villa Medica rozpoczęło swoją działalność 15 października 2003 roku w nowoczesnym budynku przy ulicy Boguszowskiej 61-61A we Wrocławiu, który posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i jest przyjazny dla matek z dziećmi.
Do dyspozycji pacjentów przygotowaliśmy 32 bezpłatne miejsca parkingowe oraz duży ogród z fontanną i kaskadą wodną.

Misja

Misją Villa Medica jest działanie na rzecz poprawy zdrowia pacjentów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie: ortopedii, rehabilitacji, komputerowej diagnostyki stóp i postawy ciała oraz projektowania i wykonywania indywidualnych wkładek i klapek ortopedycznych.

Wizja

Poprzez ciągły rozwój infrastruktury, kolejne zakupy nowoczesnego sprzętu oraz nieustanne szkolenia personelu, pragniemy zaoferować naszym pacjentom najwyższy poziom usług we wszystkich obszarach aktywności naszego Centrum.

Wspieramy
Artura Lewickiego

Więcej informacji znajdziecie Państwo na FACEBOOK

Szanowni Państwo,

w marcu ubiegłego roku, mój mąż Artur w wyniku wypadku doznał poważnego urazu mózgu. Od samego początku postawiliśmy na intensywną i kompleksową rehabilitacje. Teraz Artur już sam wstaje, chodzi oraz odpowiada na zadane mu pytania. Jestem pewna, że nie doszlibyśmy do tego, gdyby nie fachowa pomoc doktora Jacka Sędzika, rehabilitantów i terapeutów z Villi Medica, szczególnie Roberta Witkowskiego, Michała Nikipiło i Sylwii Dubas oraz Pani Gosi Kucharek z rejestracji. Przed nami jeszcze długa droga w dojściu do pełnej sprawności i samodzielności Artura, dlatego zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na jego rehabilitacje i leczenie.

Nazwa OPP: Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia

Nr KRS: 0000050135

Cel szczegółowy 1%: „DLALEWEGO”