Dziecięca zabawa w mieście

Wakacje w mieście dla najmłodszych!

Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was listę wakacyjnych aktywności dla dorosłych, dzisiaj przedstawiamy letnie zajęcia skierowane do najmłodszych Wrocławian. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku zarówno władze miasta, jak i liczne ośrodki sportu i rozrywki stworzyły ciekawą ofertę dla dzieci, które wakacje w mieście chcą spędzić aktywnie.

Półkolonie Akrobatyczne w Parku Trampolin GoJump

Park trampolin GoJump przy ulicy Jana Długosza we Wrocławiu przygotował dla wrocławskiej młodzieży kolejną edycję Akrobatycznych Półkolonii. Podczas trzech turnusów (15-19.07, 22-26.07, 19-23.08) najmłodsi Wrocławianie będą mieli szansę spędzić swój wolny czas wyjątkowo aktywnie w towarzystwie trenerów, w profesjonalnie wyposażonej strefie akrobatycznej. Organizatorzy przygotowali dla uczestników także wiele konkursów z nagrodami oraz zaplanowali czas na relaks i odpoczynek.

Atrakcje i aktywność fizyczna to nie wszystko. Organizatorzy zadbali także o rozwój intelektualny i organizację warsztatów rozwijających kreatywność i pasje uczestników półkolonii. Spotkania, treningi i warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, a wykwalifikowana kadra trenerska zapewni im opiekę od 7:30 do 16:30.

Półkolonie Taneczne

Podczas tanecznych półkolonii organizowanych przez jedną z wrocławskich akademii tańca, uczestnicy będą mieli szansę wzięcia udziału w ogólnorozwojowych warsztatach, których celem będzie przede wszystkim rozwój kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej każdego dziecka. Oprócz tańca, organizatorzy zaplanowali także zajęcia, które rozwiną zdolności manualne dzieci, które będą miały np. szansę, spróbować swoich sił podczas warsztatów w jednej z wrocławskich cukierni. Ponadto na każdy dzień półkolonii zaplanowano mnóstwo ciekawych atrakcji.

Lato nad Odrą

Półkolonie organizowane przez Odra Centrum to doskonały sposób na spędzenie wakacji blisko wrocławskiej natury. Dzieci, które wezmą w nich udział będą miały możliwość aktywnego wypoczynku nad rzeką, bezpośredniej obserwacji przyrody, zdobycia wiedzy na temat Odry, poznania jej historii, oraz zrozumienia jak ważna i cenna dla naszego miasta jest rzeka.

Wakacje w Aquaparku

Wrocławski Aquapark w te wakacje otwarty jest dla najmłodszych Wrocławian, dla których przygotowano w tym roku program pełen zabawy i sportowych wyzwań. Dzieci, które wezmą udział w treningach i warsztatach pod okiem instruktorów, będą miały szansę uczestniczenia w zajęciach, dzięki którym nauczą się pływać lub udoskonalą swoje umiejętności pływackie. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwości ubiegania się o kartę pływacką.

Półkolonie jeździeckie na Partynicach

Wrocławski Tor Wyścigów Partynice zaprasza na jeździeckie półkolonie, które organizowane są dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci wezmą udział zarówno w lekcjach jazdy konnej, jak i przygotowaniu koni do przejażdżek, ich pielęgnacji i siodłania. Organizatorzy przewidzieli także zajęcia w towarzystwie przeszkolonych czworonogów. aktywności na terenie nowopowstałego parku linowego na Partynicach oraz gry i zabawy o tematyce związanej z końmi.

Półkolonie sportowe w Hasta la Vista

Hasta la Vista to doskonale znana we Wrocławiu hala sportowa, która w trakcie trwania wakacji organizuje dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat, wyjątkowo aktywne lato, podczas którego najmłodsi będą mieli szansę zmierzyć się z nowymi dyscyplinami sportowymi. Uczestnicy półkolonii będą mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności poprzez połączenie sportu i zabawy. Udział w półkoloniach organizowanych przez Hasta la Vista to także doskonała możliwość, aby poznać nowych przyjaciół i doskonale wypocząć przed nadchodzącym rokiem szkolnym.

Zajęcia sportowe organizowane w Hasta la Vista dostosowane są do poziomu zaawansowania uczestników treningów z danej dyscypliny, co nie oznacza, że nie są odpowiednie dla początkujących.

 

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne, a co więcej dowodzimy, że we Wrocławiu mogą być niezwykle aktywne. W celu znalezienia szczegółów dotyczących zaplanowanych na tegoroczne wakacje półkolonii i wszelkich atrakcji dla najmłodszych Wrocławian, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wszelkie istotne informacje.

Wróć