Front budynku Villa Medica

Villa Medica i ostatnie półrocze

Villa Medica zmienia się dla Was

Na początku roku intensywnie zajęliśmy się zmianą naszego wyglądu, komunikacji w social mediach, a gruntownej przebudowie uległa także strona internetowa naszego Centrum. W Villa Medica zawsze najważniejsi są dla nas pacjenci, a do tej pory nasz kontakt z nimi ograniczony był wyłącznie do bezpośrednich spotkań w naszym Centrum. W tej kwestii nic się nie zmieniło i wciąż kontakt z Państwem twarzą w twarz jest niezwykle ważny.

Centrum Medycyny i Rehabilitacji w mediach społecznościowych

Decyzję dotycząca rozpoczęcia bardziej aktywnych działań w sieci i social mediach podjęliśmy po to, aby pozostawać z Państwem w kontakcie przez znacznie dłuższy okres czasu i bardziej regularnie. Na blogu, który istnieje już od ponad dwóch miesięcy, znajdziecie Państwo treści dotyczące zarówno tematów związanych ze zdrowiem i jego ochroną, wskazówki jak radzić sobie z kontuzją, a także jak powrócić po niej do aktywności fizycznej i treningów. Znajdziecie tam Państwo także informacje o planowanych imprezach sportowych, które odbywają się w mieście i możliwościach aktywnego spędzenia czasu wolnego.

W trosce o aktywność Wrocławian

W związku z niedawnym rozpoczęciem sezonu wakacyjnego już niebawem na naszej stronie przedstawimy listę wydarzeń, przygotowanych dla osób, które część swoich wakacji lub urlopu spędzają w mieście. Podpowiemy, gdzie szukać ciekawych wydarzeń, które umożliwią spędzenie wakacji aktywni i z korzyścią dla zdrowia!

Dla wszystkich naszych czytelników, we współpracy z zaprzyjaźnionym nam trenerem terapeutycznym Grzegorzem Kozłowskim, przygotowaliśmy cykl wpisów skierowanych do osób, które albo borykają się z kontuzją, albo zmagają się z powrotem do pełni sprawności. Nasza współpraca z Grzegorzem rozszerza się na coraz to nowe obszary i niedawno, wraz z nim stworzyliśmy cykl ćwiczeń stabilizujących bark. To doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którym znacznie bliższa jest wiedza przekazywana w formie video, niż ta z książek.

To fakt, filmy powstały celem pokazania przydatnych, rozdzielonych na określone poziomy zaawansowania ćwiczeń, jednak Grzegorz w każdym z nich dzieli się garścią wiedzy, która pomocna jest zarówno tym borykającym się z kontuzją, jak i tym, którzy wysoko cenią sobie świadomość swojego ciała.

Facebook Villa Medica

Jeśli chodzi o naszą działalność w mediach społecznościowych, to śmiało można powiedzieć, że konkursy stają się powoli tradycją na fanpage’u Villa Medica. Wszystkim z Was, którzy entuzjastycznie podchodzą do tego typu rozrywki polecamy śledzić nasz fanpage, ponieważ niebawem pojawi się na nim kolejny konkurs, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Część z artykułów, które znajdują się na naszym blogu jest inspirowana historiami naszych pacjentów. Są to zazwyczaj problemy, z którymi boryka się spory odsetek Polaków, a wysoka świadomość i znajomość objawów pozwala naszym pacjentom na szybsze uświadomienie sobie problemu i wcześniejszą konsultację problemu z naszymi specjalistami. Jeśli jest coś o czym chcielibyście abyśmy stworzyli artykuł, dajcie nam znać, a nasz specjalista bądź któryś z fizjoterapeutów, posiadający najszerszą wiedzę w danym obszarze, postara się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jeśli interesujecie się Państwo danym tematem, a my jeszcze o nim nie napisaliśmy, czekamy na kontakt i informację na temat treści i tematyki, która interesuje Państwa najbardziej.

Wróć