Usługi rehabilitacyjne we Wrocławiu

Naszym Pacjentom oferujemy kompleksowe wsparcie w dążeniu do zwiększenia sprawności fizycznej, a także poprawy ogólnego zdrowia. Dlatego w naszym Centrum Medycyny i Rehabilitacji Villa Medica, zapewniamy szeroko pojętą rehabilitację, fizykoterapię oraz masaż. Ponadto w naszej placówce przyjmują specjaliści pomagający w innych dziedzinach. W naszym zespole jest zatem logopeda, lekarze przeprowadzający konsultacje, a także fizjoterapeuci.

Plan rehabilitacji zawsze jest dopasowywany do szczegółowego harmonogramu leczenia. Dzięki współpracy naszych specjalistów z opieką lekarską, pomagamy uzyskać szybkie i przede wszystkim trwałe wyniki w rekonwalescencji naszych Pacjentów. O naszych innowacyjnych oraz skutecznych metodach, świadczą nasi zadowoleni Pacjenci, którym udało się powrócić do zdrowia i pełnej sprawności.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

W naszym Centrum Medycyny i Rehabilitacji, Pacjentom pomagają wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni rehabilitanci. Nasz zespół nieustannie pogłębia swoje umiejętności, dzięki czemu w sposób skuteczny podchodzą do coraz szerszego zakresu problematyki zdrowotnej. Tym samym pomagając w powrocie do zdrowia stosując sprawdzone oraz efektywne techniki.

Zespół rehabilitantów wykorzystuje najczęściej takie metody pracy, jak PNF (torowania nerwowo mięśniowego), NDT Bobath, Cranio-Sacralna (czaszkowo-krzyżową), czy też Ackermann Concept. Do jednej z najczęściej stosowanych technik w leczeniu rehabilitacyjnym, wykorzystuje się metodę McKenzie, doskonale radzącą sobie z silnymi bólami kręgosłupa. Rehabilitanci nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy jednym z najnowocześniejszych ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce.

NFZ
Allianz
Mondial Assistance
Saltus Zdrowie
TU Zdrowie

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się