Sprzęt ortopedyczny

Villa Medica oferuje najwyższej jakości sprzęt ortopedyczny, który ułatwia i przyspiesza terapię po doznanych urazach, przeciążeniach i zabiegach medycznych. W szeroki asortyment naszego sklepu wchodzą artykuły ortopedyczne, które służą do usztywniania stawów oraz stabilizatory ortopedyczne. Pomoce ortopedyczne ułatwiają leczenie kontuzji i zapobiegają im, mają różne udogodnienia w postaci regulacji, zapobiegają pogłębianiu się urazu. Zaawansowany sprzęt ortopedyczny najlepszych marek ułatwia szybki powrót do pełnej sprawności.

Pomoc w leczeniu kręgosłupa

Leczenie urazów kręgosłupa może być łatwiejsze przy użyciu pasów i stabilizatorów. To jedne z kluczowych artykułów ortopedycznych, które pozwalają na to, by pacjent szybko odzyskał sprawność. Zaawansowane produkty medyczne służące do stabilizacji kręgosłupa to nie tylko skuteczne leczenie, ale także maksymalny komfort użytkowania. Oferowane przez nas sklep produkty ortopedyczne marki Evotec oraz Orliman do stabilizacji kręgosłupa można dopasować do wzrostu, ciała i płci pacjenta.

Zapobieganie urazom stawu łokciowego

Urazy kończyn górnych mogą pacjentowi utrudnić codzienne funkcjonowanie. Takie problemy zdrowotne, jak łokieć tenisisty, golfisty, stany zapalne ścięgien, przeciążenia związane z pracą, kontuzje i urazy wymagają nie tylko interwencji medycznej, ale także zastosowania specjalistycznych ortez i stabilizatorów. Oferowane przez nasz sklep ortezy na ramię to produkty najwyższej jakości, zalecane przez medyków i specjalistów z dziedziny fizjoterapii i rehabilitacji. Są wyjątkowo skuteczne w leczeniu wszelkich urazów. Z kolei elastyczne opaski są niezastąpione w dochodzeniu do zdrowia przy drobnych urazach, a także wykorzystywane przez sportowców, którzy chcą chronić części ciała narażone na wzmożony wysiłek i kontuzje.

Ochrona i stabilizacja nadgarstka

Ortezy i stabilizatory nadgarstka oferowane przez Villa Medica to produkty starannie wykonane i zgodne z anatomią człowieka. Wspomagają one ochronę miejsc wrażliwych na urazy oraz przyspieszają proces rekonwalescencji. Wykorzystują je zarówno pacjenci po urazach i zabiegach chirurgicznych, jak i osoby aktywne, które szczególnie narażone są na przeciążenia stawów nadgarstka: tenisiści, piłkarze i inni sportowcy, także zawodowi. Stosowane profilaktycznie zmniejszają ryzyko pęknięć i zwichnięć.

Akcesoria medyczne na urazy stanu kolanowego

Urazy stawu kolanowego są bolesne, niebezpieczne i często wymagają długiego leczenia oraz rehabilitacji. Stabilizatory i opaski kolana oferowane przez naszą firmę to niezastąpione akcesoria medyczne, które przyspieszają rehabilitację po urazach i zabiegach medycznych, a także zabezpieczają kolana i rzepkę przed uszkodzeniami u osób, które amatorsko lub zawodowo uprawiają sporty kontaktowe, wyczynowe czy wysiłkowe. Dobierając asortyment, bazujemy na ortezach kolana znanych producentów, między innymi DonJoy. To produkty cenione przez lekarzy sportowych oraz rehabilitantów, anatomicznie dopasowane do ruchów i ciała pacjenta, dzięki czemu zapewniają pełen komfort użytkowania.

Ortezy i opaski na staw skokowy

Kontuzje stawu skokowego nie dotyczą tylko sportowców, ale także osób, które nie uprawiają sportu. Stabilizatory stawu skokowego oraz ortezy elastyczne przyspieszają powrót do formy i ułatwiają aktywne funkcjonowanie po urazach, zabiegach chirurgicznych, chronią staw skokowy u osób uprawiających sport wyczynowo lub amatorsko. Oferowane przez nasz sklep ortezy stawu skokowego i opaski to produkty renomowanych producentów, które zyskały uznanie wśród lekarzy i rehabilitantów. Lekkie, wygodne, zapewniające komfort produkty marki Orliman czy Push Med to gwarancja wysokiej jakości i anatomicznej budowy.

Chodzenie bez bólu stopy

Wysokiej jakości produkty ortopedyczne służące do ochrony stopy to przede wszystkim korektory i osłony haluksów. Stopy z haluksami są nie tylko problemem estetycznym, ale także medycznym, ponieważ koślawość wiąże się z bolesnością i otarciami. Korekcja palucha koślawego i jego ochrona to sposób na to, by stopa odzyskała pełną sprawność, a chodzenie w obuwiu nie powodowało bólu i braku komfortu. Skorzystaj z naszej oferty najwyższej jakości, przebadanych i skutecznych produktów do ochrony stopy.

NFZ
Allianz
Mondial Assistance
Saltus Zdrowie
TU Zdrowie

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się