Centrum Medycyny i Rehabilitacji „Villa Medica”

Rozpoczęło swoja działalność 14.01.2002 r. przy ul. Boguszowskiej 61a. Budynek Centrum posiada wszelkie ułatwienia dla osób niepełnosprawnych w dostępie do lekarzy rodzinnych, specjalistów i rehabilitacji, a winda i szerokie schody pozwalają na łatwą komunikację między piętrami.

Przy Centrum Medycyny i Rehabilitacji „Villa Medica” znajdują się bezpłatny parking dla pacjentów i klientów Centrum (35 miejsc parkingowych).

W okresie wiosenno – jesiennym oczekujący na badania pacjenci  mają możliwość skorzystania z ogrodu z fontanną i kaskadą wodną. 

Nasza przychodnia jest przyjazna dla matek z dziećmi. :-)

Na parterze znajdują się praktyki lekarzy rodzinnych, specjalisty ortopedy, pracownia diagnostyki stóp, gabinet stomatologa oraz punkt poboru materiału do badań – laboratorium.

Na pierwszym piętrze znajduje się rejestracja, punkt zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny z indywidualnym bezpłatnym doborem, rehabilitacja z salami do: indywidualnej terapii manualnej, drenażu limfatycznego, ćwiczeń instruktażowych oraz pomieszczenia do nowoczesnej fizykoterapii.

Na drugim piętrze przyjmują: lekarz rehabilitacji medycznej, specjalista medycyny fizykalnej i balneoklimatologii oraz logopeda. Znajduje się tutaj również gabinet rehabilitacji dziecięcej oraz kolejna sala fizykoterapii.

Misja

Misją Centrum Medycyny i Rehabilitacji „Villa Medica” jest działalność na rzecz poprawy zdrowia pacjentów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu lecznictwa, rehabilitacji medycznej, a także profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

Wizja

Poprzez ciągłe doskonalenia jakości we wszystkich obszarach aktywności Centrum, stały rozwój bazy, kierunków działalności, oraz szkolenie pracowników pragniemy zaoferować naszym Pacjentom najwyższy poziom usług w dziedzinie lecznictwa, rehabilitacji i profilaktyki zdrowia.

NFZ
Allianz
Mondial Assistance
Saltus Zdrowie
TU Zdrowie

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się