Staw łokciowy

ELASTYCZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO TN-230

ELASTYCZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO TN-230

Opis: Produkt linii Elastic wykonany jest z oddychającego, elastycznego, bardzo wytrzymałego i miękkiego materiału, który zapewnia bardzo wysoki poziom wygody i komfortu podczas stosowania. Materiał zapewnia kompresję i elastyczność działającą w 4 kierunkach, co pozwala ortezie na idealne dopasowanie i przyleganie do ciała. Produkt posiada umiejscowioną wewnątrz ortezy neoprenową poduszkę, która osłania, delikatnie masuje i ogrzewa okolicę łokcia.
Działanie: Stabilizacja, ucisk i podparcie.
Zastosowanie: Łokieć tenisisty, łokieć golfisty, stany zapalne ścięgien, stabilizacja i profilaktyka urazów sportowych oraz przeciążeń powstających w pracy, lekkie kontuzje i urazy, niewielkie niestabilności, stany zapalne.

STABILIZATOR STAWU ŁOKCIOWEGO OS 6230

STABILIZATOR STAWU ŁOKCIOWEGO OS 6230

Opis: stabilizator jest wykonany z oddychającej dzianiny, która utkana jest z elastycznej, wysoce silnej a zarazem miękkiej nici, dzięki swoim właściwością zapewnia wysoki komfort noszenia; bezszwowa konstrukcja oznacza, iż orteza nie będzie powodowała otarć oraz nieprzyjemnych odciśnięć ciała, utkanie 3D zapewnia idealne anatomiczne dopasowanie, ponadto orteza zawiera wiskoelastyczne peloty uciskowe, a dołączona elastyczna taśma dociągowa pozwala na indywiduale dopasowanie siły stabilizacji i nacisku pelot.
Działanie: możliwość kontroli siły kompresji prowadzi do zmniejszenia bólu oraz napięcia mięśniowo-ścięgnistego, rękaw elastyczny stabilizatora przenosi kompresję na peloty, które powodują pulsacyjny, wywoływany prze ruchy w stawie łokciowym, masaż tkanek miękkich, w okolicy wyrostka łokciowego materiał jest bardziej miękki i wywołuje mniejszą kompresję, niż w innych częściach ortezy; stabilizator poprawia zwartości stawu oraz stabilizuje stawy łokcia.
Zalecenia: “łokieć tenisisty”, “łokieć golfisty”; niewielkie urazy i niestabilności, średniej wielkości stany zapalne; wsparcie, stabilizacja i ochrona dla sportowców i do pracy.

ORTEZA (OPASKA) NA ŁOKIEĆ TENISISTY EMO CD-300

NFZ
Allianz
Mondial Assistance
Saltus Zdrowie
TU Zdrowie

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się