Laboratorium diagnostyki stóp

W naszym Centrum wykonamy dla Państwa spersonalizowane, trójwymiarowe wkładki ortopedyczne, które poprzez swoje właściwości korekcyjne usuną dolegliwości bólowe kręgosłupa, bioder, kolan i stóp.

Umów badanie 609 531 652

Dlaczego warto?

 • Masz dolegliwości bólowe kręgosłupa, bioder, kolan i stóp?
 • Nie możesz chodzić, utykasz?
 • Jesteś aktywny fizycznie? Dużo biegasz?
 • Nie pomagają żele, leki przeciwbólowe, zabiegi rehabilitacyjne?
 • Korzystałeś z wizyt lekarskich, niestety nie przyniosły istotnej poprawy?

Rozwiązaniem Twoich problemów są spersonalizowane, trójwymiarowe wkładki ortopedyczne, które wymuszając prawdiłowe ustawienie stóp podczas obciążenia, wpływają na poprawę biomechaniki kończyn dolnych, zapewniając idealną pracę mięśni i stawów.

Badanie

Komputerowa diagnostyka stóp, badanie i konsultacja lekarza zapewni Państwu perfekcyjny dobór odpowiedniego rodzaju wkładek ortopedycznych.

Projektowanie

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwi nam perfekcyjne pomiary i zaprojektowanie z niezwykłą precyzją i starannością, specjalnie dla Państwa spersonalizowanych wkładek w technologii 3D.

Proces produkcji

Dokładny i szczegółowy projekt trafi do specjalistów, którzy na podstawie naszych badań i pomiarów wykonają indywidualne wkładki ortopedyczne spełniające Państwa oczekiwania.

Gotowy produkt

W końcowym etapie, przy odbiorze wkładek nasi Pacjenci mogą liczyć na ich precyzyjne dopasowanie do przyniesionego obuwia. Wkładki spełnią wszelkie Państwa oczekiwania, jeżeli będą noszone w obuwiu, którego rodzaj i parametry będą zgodne z zaleceniami udzielonymi przez badającego lekarza.

Opinie klinetów

Artur D.

Uwielbiam biegać, tygodniowo robię 60- 70 km. W trakcie biegu zaczynały boleć mnie stopy tak, że kilka razy musiałem przerwać trening. Kolega polecił mi badanie stóp w Villa Medica, po którym zamówiłem indywidualne wkładki. Ból zniknął. Polecam!

Kamila O.

Mam 2 dzieci i po stwierdzeniu naszego pediatry, że dzieci koślawią stopy zgłosiłam się do Villa Medica. Badają dokładnie i mają fajne podejście do dzieci. Nie miałam pojęcia, że wkładki korygują nie tylko ustawienia stóp ale też kolan i bioder!

Grzegorz H.

Niestety mam bardzo szpotawe stopy i z biegiem czasu zacząłem odczuwać dyskomfort, a dodatkowo zmienił się nawet sposób mojego chodu – zacząłem chodzić wyginając nogę do zewnątrz. Dr Sędzik zalecił mi wykonanie indywidulanych wkładek ortopedycznych. Są mega wygodne, a stopy zupełnie już nie bolą.

Katarzyna S.

Często chodziłam w szpilkach. Miałam często źle dopasowane za wąskie buty. Nabawiłam się halluxów i płaskostopia ale tego poprzecznego. Masakryczny ból z przodu przy chodzeniu.

Anna H.

Długo zastanawiałam się nad zrobieniem wkładek. Ciągle bolały mnie stopy, nie umiałam dobrać obuwia, szukałam ratunku. Doktor, który badał mi stopy odpowiedział na wszystkie moje pytania. Niedawno odebrałam swoje wkładki. Żałuję tylko, że z tą decyzją tak długo czekałam.

Aneta K.

Wkładki są ekstra! Czuję, że moje nogi w nich odpoczywają! Polecam!

Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą diagnostyczną

 • Podoscan 2D - pozwala na ocenę podeszwowej strony stóp ze szczegółowymi ich pomiarami
 • Platforma FreeMed - przeprowadza szczegółową analizę statyczną i dynamiczną rozkładu sił nacisku stóp na podłoże w trakcie stania, chodu i biegu.
 • Podoscan 3D - umożliwia skanowanie trójwymiarowe (3D) wycisku stóp w piance poliuretanowej zapewniające blisko 100% dokładności wykonania i dopasowania wkładek ortopedyczncznych
 • Videografia 2D - umożliwia ocenę ustawiania kręgosłupa, miednicy, kolan i pięt. Pozwala na jeszcze większa prezycję wykonania wkładek ortopedycznych.
 • 1Laboratorium Komputerowej Diagnostyki Stóp Villa Medica to gwarancja pozbycia się dolegliwości bólowych kręgosłupa, bioder, kolan i stóp.
 • 2Specjalizujemy się w leczeniu i profilaktyce najbardziej uciążliwych schorzeń jak m.in. ostroga piętowa, chondromalacje kolan, przeciążenia ścięgien achillesów, halluxsy, płaskostopie poprzeczne z bolesnymi odciskami.
 • 3Nasze wkładki wykonywane są z materiałów o najwyższych współczynnikach amortyzacji.
 • 4Wyróżniamy się szczegółową diagnostyką uzupłenioną profesjonalną konsultacją lekarską przez co otrzymujecie Pańśtwo gwarancję, że zostaną one wykonane idealnie.

Cennik usług

PAKIET
PODSTAWOWY
cena:190zł
diagnostyka stóp (podoskop, podoscan 2D)
badanie lekarskie
wykonanie wkładek ortopedycznych
* W przypadku wydania klapek ortopedycznych 230zł
skontaktuj się
PAKIET
ZAAWANSOWANY
cena:275zł
diagnostyka stóp (podoskop, podoscan 2D, platforma FreeMed - analiza statyczna i medyczna, podoscan 3D)
badanie lekarskie
wykonanie wkładek ortopedycznych
skontaktuj się
PAKIET
PREMIUM
cena:295zł
diagnostyka stóp (podoskop, podoscan 2D, platforma FreeMed - analiza statyczna i medyczna, podoscan 3D, videografia 2D oraz ocena miednicy, kolan i pięt)
badanie lekarskie
wykonanie wkładek ortopedycznych
skontaktuj się

Zaufaj naszym specjalistom

Stopy masz tylko jedne na całe życie!
Dbaj o nie bo są fundamemnten naszego ciała

Umów badanie 609 531 652

Certyfikaty

Dajemy gwarancję dokładności badania i wykonania wkładek ortopedycznych

Firmy z którymi współpracujemy:

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania? Chcesz umówić wizytę? Napisz do nas, chętnie pomożemy!

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Ukryj dane

Villamedica - Centrum Boguszowska

ul. Boguszowska 61a
54-046 Wrocław

Czynne: 8.00 - 20.00


tel.kom: 609 531 652
Otwórz mapę