LABORATORIUM DIAGNOSTYK STÓP RUSZYŁO!

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy w Villa Medica nad naszym nowym projektem, który skupia się na kompleksowej diagnostyce stóp. Z nieskrywaną dumą i radością prezentujemy efekty naszej pracy – LABORATORIUM DIAGNOSTYKI STÓP VILLA MEDICA. 

Ale po kolei – o co w tym wszystkim chodzi?

Problemy ze stopami dotyczą ponad 70% osób - są to najczęściej osoby biegające, seniorzy, osoby z cukrzycą, dyskomfort dotyczy również narciarzy, a także dzieci. Do najbardziej uciążliwych schorzeń zaliczyć trzeba: ostrogę piętową, chondromalacje kolan, przeciążenia ścięgien Achillesów, halluksy czy płaskostopie poprzeczne z bolesnymi odciskami. Niepoprawne ułożenie stóp, źle dobrane wkładki wpływają w znacznym stopniu na problemy z kolanami, biodrami, a nawet kręgosłupem. Nasze laboratorium wychodzi temu naprzeciw. 

Komputerowa diagnostyka stóp to najszybciej rozwijający się obecnie dział medycyny na świecie. Do Villi Medici zakupiliśmy Innowacyjne urządzenia diagnostyczne, które wraz z fachową konsultacją lekarza pozwolą na precyzyjne pomiary, zaprojektowanie i wykonanie z niezwykłą starannością, indywidualnych wkładek ortopedycznych 3D. Dzięki nim zajmiemy się leczeniem i profilaktyką najbardziej uciążliwych schorzeń oraz przyczynimy się do kształtowania zdrowej sylwetki. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów do zapisania się na badanie uzupełnione konsultacją lekarską u dr Sędzika. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej – znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje.

 --> www.villamedica.pl/badanie-stop

 --> 71 351 28 45 lub 609 531 652

A już w środę o godzinie 15:00 PREMIERA NASZEGO FILMU!

Kampania rozpoczęta! Prosimy o łapki w górę i podanie posta dalej, do zobaczenia!

NFZ
Allianz
Mondial Assistance
Saltus Zdrowie
TU Zdrowie

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się